Venus Swirl

Ürün
 • Grid ListView
Loading
 • Venus Swirl Tıraş Makinesi

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz.

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz! 5 adet şekillendirici bıçağıyla diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüylerin yakalanmasını sağlar. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlar ve neredeyse hiçbir tüyü atlamaz.

  Rating
  Rating
  (1)
  ₺26,95-₺29,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Swirl Yedek Tıraş Bıçağı

  FLEXIBALL™ teknolojisi ile geliştirilmiş ilk ve tek kadınlara özel tıraş makinesi. Mükemmel pürüzsüzlük için kıvrımlara uyum sağlar. Bir başlık = bir aya kadar tıraş* *haftada iki kere tıraş olunmaya gore hesaplanmıştır

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz!5 adet şekillendirici bıçağıyla diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüylerin yakalanmasını sağlar. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlar ve neredeyse hiçbir tüyü atlamaz.

  Rating
  Rating
  (1)
  ₺19,95-₺21,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

Waiting image