Ürün
 • Grid ListView
Loading
 • Venus Swirl Tıraş Makinesi

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz.

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz! 5 adet şekillendirici bıçağıyla diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüylerin yakalanmasını sağlar. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlar ve neredeyse hiçbir tüyü atlamaz.

  Rating
  Rating
  (1)
  ₺26,95-₺29,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Breeze Tıraş Makinesi

  Cilt dostu, hafif köpüklü ve pürüzsüz bir tıraş için su ekleyin.

  Gillette Venus Breeze kadın tıraş makinesi entegre tıraş jeli barları sayesinde tek ve kolay bir dokunuşla köpürtür ve tıraş eder, böylece tıraş hazırlığına gerek kalmaz. Bu tıraş makinesinde yakın ve rahat bir tıraş için 3 adet bıçak bulunur.


  Rating
  Rating
  (3)
  ₺21,95-₺24,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Snap Tıraş Makinesi

  Anında pürüzsüzlük her an yanında.

  Gillette Venus Snap, taşınabilir kabı ve minik gövdesi ile kompakt, taşınabilir bir kadın tıraş makinesidir. 5 adet bıçak ve suyla etkinleşen nem şeridi ile, yolculuk sırasında yakın, pürüzsüz bir tıraş için mükemmeldir. Çünkü hayat o anı yaşamaktır - tek adımda pürüzsüzlük.

  ₺19,49-₺21,99 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Klasik Tıraş Makinesi

  Kadınlara özel tasarlanmış ilk 3 bıçaklı tıraş makinesi.

  Gillette Venus Klasik, kadınlara özel tasarlanmış ilk tıraş makinesidir. Bu tıraş makinesinde, cilde tek dokunuşta yakın ve temiz bir tıraş sunan koruyucu bantlarla çevrili 3 adet kıvrımlara uyum sağlayan bıçak bulunur.

  ₺18,95-₺20,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Hibrid Tıraş Bıçağı

  3 bıçaklı, değiştirilebilir başlık ve ergonomik bir gövde.

  Rating
  Rating
  (2)
  ₺8,49-₺9,90 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

Waiting image