Ürün
 • Grid ListView
Loading
 • Venus Breeze Yedek Tıraş Bıçağı

  Gillette Venus Breeze kadın tıraş makinesi entegre tıraş jeli barları sayesinde tek ve kolay bir dokunuşla köpürtür ve tıraş eder

  Gillette Venus Breeze kadın tıraş makinesi entegre tıraş jeli barları sayesinde tek ve kolay bir dokunuşla köpürtür ve tıraş eder, böylece tıraş hazırlığına gerek kalmaz. Bu tıraş makinesinde yakın ve rahat bir tıraş için 3 adet bıçak bulunur.

  Rating
  Rating
  (1)
  ₺31,95-₺34,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Swirl Yedek Tıraş Bıçağı

  FLEXIBALL™ teknolojisi ile geliştirilmiş ilk ve tek kadınlara özel tıraş makinesi. Mükemmel pürüzsüzlük için kıvrımlara uyum sağlar. Bir başlık = bir aya kadar tıraş* *haftada iki kere tıraş olunmaya gore hesaplanmıştır

  Gillette Venus Swirl oynar başlığındaki Flexiball teknolojisinin çok yönlü hareketi sayesinde kıvrımlarınıza maksimum temas sağlar, bu sayede mükemmel pürüzsüzlüğü elde edersiniz!5 adet şekillendirici bıçağıyla diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüylerin yakalanmasını sağlar. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlar ve neredeyse hiçbir tüyü atlamaz.

  Rating
  Rating
  (1)
  ₺19,95-₺21,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

 • Venus Klasik Yedek Tıraş Bıçağı

  Kadınlara özel tasarlanmış ilk 3 bıçaklı tıraş makinesi.

  Gillette Venus Klasik yedek tıraş bıçağında, cilde tek dokunuşta yakın ve temiz bir tıraş sunan koruyucu bantlarla çevrili 3 adet kıvrımlara uyum sağlayan bıçak bulunur.

  ₺23,95-₺26,95 MSRP
  Üreticinin Önerdiği Piyasa Fiyatı

Waiting image