VENUS HAKKINDA

YÜZ YILLIK GELİŞİM

YÜZ YILLIK GELİŞİM

King Gillette, 1901 yılında erkeklerin tıraş olma yöntemini sonsuza dek değiştirecek, güvenli bir tıraş makinesi icat ederek, pürüzsüz cilde kendini adamış yeni bir şirketin yollarını açtı. Bu şirket, yüz yıl Gillette Venus tıraş makinelerini icat ederek kadınların tıraş olma yöntemlerini sonsuza dek değiştirdi.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN

Venus'un kökleri Gillette ailesinde olmasına rağmen, Venus tıraş makinelerinin sadece pembe renkli erkek tıraş bıçakları olmadıkları kesin!Kadınların tıraş olma alışkanlıklarına ve de doğal kıvrımlarına uygun tasarlanmış olan Venus Klasik, kadın tıraş makineleri için yepyeni bir standart belirliyor. Yuvarlak ve oynar başlığı sayesinde kadınların kıvrımlarının üzerinden kolayca geçiyor. Kıvrımlı Soft Grip® gövdesi ile kadın eline doğal olarak oturuyor. Nemlendirici bandı ile de çizik ve kesiklere karşı koruma sağlıyor. Tıraş olmak artık kadınların doğal kıvrımlarına uyum sağlayan oynar başlıklar sayesinde çok daha kolay, çok daha pürüzsüz.​Venus'un kuruluşundan beri tasarladığımız her tıraş makinesi, bir kadının tıraş olma alışkanlıklarına özel olarak tasarlandı. Kadın tıraş makineleri hakkındaki tutkumuz sayesinde dünyadaki 1 numaralı kadın tıraş ürünlerini yaratıyoruz!

2001 Venus Klasik

2001 Venus Klasik

Bir kadın vücudunun kıvrımlarından esinlenmiş olan Venus, performanstaki en üstün noktayı, pürüzsüzlüğün sunduğu rahatlıkla birleştirerek kadınların tıraş konusunda hissettiklerini tamamen değiştiriyor.

2008 Venus Embrace

2008 Venus Embrace

Geniş kayganlaştırıcı bandı ve de 5 bıçağı ile kadın tıraş makinelerinde devrim yarattı. Embrace ile yakın tıraş ve pürüzsüz bacaklar çok kolay!

2014 Venus Snap

2014 Venus Snap

Venus Snap ile anında pürüzsüzlük her an yanınızda! Taşıma kabı ve minik gövdesi ile her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik 5 bıçağı sayesinde yakın tıraşın tadını çıkarabilirsinz.

2015 Venus Swirl

2015 Venus Swirl

Gövdesindeki Flexiball teknolojisi sayesinde çok yönlü hareket edebilen Venus Swirl mükemmel pürüzsüzlük için kıvrımlara uyum sağlar. Diğer tıraş makinelerinin atlayabileceği tüyleri yakalar.

Daha fazla Gör

Tüm Tıraş Makinelerimizi Keşfedin!